WWW.TONERDOLUM.NET

MUADİL TONER


Muadil Kartuş ve Toner’ler, daha önce sadece 1 kez kullanılmış orjinal boş kartuş ve boş tonerlerin bilgisayar kontrollü test cihazlarında kontrol edildikten sonra, içinde bulunan hareketli parçaların, yüksek kaliteli yeni parçalar ile değiştirilmesi, orjinalinde kullanılan kalitede mürekkep veya toner tozu kullanılarak doldurulması tekrar kullanıma hazır hale getirilmesi yöntemi ile üretilir.
Mr.Black MQ2612A € 30,00 Mr.Black MCLP-300 Set $ 100,00
Mr.Black MQ7553A € 31,00 Mr.Black MSCX4216 € 32,00
Mr.Black MC7115A € 25,00 Mr.Black M013R00621 € 35,00
 
Mr.Black Muadil Toner Fiyatları için tıklayınız.
 

 

Sık Sorulan Sorular
 

- Muadil Toner nedir?

Orjinal Ekipman Üreticisi (OEM) dışında, yani yazıcı üreticisi dışında bir üretici tarafından, orjinal ürünün tüm özelliklerine sahip olacak şekilde üretilmiş üründür. "Yan sanayi ürün" olarak da adlandırılmaktadır.

"Yeniden Üretim" (remanufacturing), Orjinal boş tonerlerin içindeki hareketli parçaların değiştirilmesive yüksek kaliteli özel toner tozları ile doldurulması, sonrasında test işlemlerinden geçerek, kalite kontrolleri tamamlanarak kullanıma hazır hale getirilen ürünlerdir. Muadil ürün olarak da adlandırılmaktadır.

- Muadil Toner yazıcımı bozar mı?

Hiçbir şekilde yazıcınıza zarar vermez. Yazıcı modelinizin kullandığı toner yanlış alınıp, takılmaya zorlanmadığı sürece hiçbir problem yaşamazsınız.

- Muadil Toner orjinali gibi performans verir mi?

Kartuşlar raf ömürlerini tamamlamadığı sürece performanslarında farklılık göstermez. Orj.Ürün baskı kalitesi ve adetlerinde çıktılar alabilirsiniz.

- Muadil Toner garantili midir?

Muadil Kartuş üreticileri, kendi üretimleri olan ürünlere %100 firma garantilerini vermektedirler. Muadil marka seçimlerindeki tercih size kalmıştır.