WWW.TONERDOLUM.NET

MUADİL KARTUŞ


Muadil Kartuş ve Toner’ler, daha önce sadece 1 kez kullanılmış orjinal boş kartuş ve boş tonerlerin bilgisayar kontrollü test cihazlarında kontrol edildikten sonra, içinde bulunan hareketli parçaların, yüksek kaliteli yeni parçalar ile değiştirilmesi, orjinalinde kullanılan kalitede mürekkep veya toner tozu kullanılarak doldurulması tekrar kullanıma hazır hale getirilmesi yöntemi ile üretilir.
Mr.Black MC9351A (21) € 10,00 (Epson) MT0711 € 7,90
Mr.Black MC8767A (339) € 13,50 (Epson) MT0712 € 7,90
Mr.Black M51645A (45) € 13,50 (Epson) MT0713 € 7,90
Mr.Black MCB335EE (350) € 10,00 (Epson) MT0714 € 7,90
 
Mr.Black Muadil Kartuş Fiyatları için tıklayınız.
 

 

Sık Sorulan Sorular
 

- Muadil Kartuş nedir?

Orjinal Ekipman Üreticisi (OEM) dışında, yani yazıcı üreticisi dışında bir üretici tarafından, orjinal ürünün tüm özelliklerine sahip olacak şekilde üretilmiş üründür. "Yan sanayi ürün" olarak da adlandırılmaktadır.

"Yeniden Üretim" (remanufacturing), Orjinal boş kartuşların yüksek kaliteli mürekkepler ile doldurulması, sonrasında test işlemlerinden geçerek, kalite kontrolleri tamamlanarak kullanıma hazır hale getirilen ürünlerdir. Muadil ürün olarak da adlandırılmaktadır.

- Muadil Kartuş yazıcımı bozar mı?

Hiçbir şekilde yazıcınıza zarar vermez. Yazıcı modelinizin kullandığı kartuşlar yanlış alınıp, takılmaya zorlanmadığı sürece hiçbir problem yaşamazsınız.

- Muadil Kartuş orjinali gibi performans verir mi?

Kartuşlar raf ömürlerini tamamlamadığı sürece performanslarında farklılık göstermez. Orj.Ürün baskı kalitesi ve adetlerinde çıktılar alabilirsiniz.

- Muadil Kartuş garantili midir?

Muadil Kartuş üreticileri, kendi üretimleri olan ürünlere %100 firma garantilerini vermektedirler. Muadil marka seçimlerindeki tercih size kalmıştır.

 

Sitede yer alan ürünler, muadil ürünler olup, adı geçen tüm isim ve markalar ilgili firmaların tescilli ürünleridir.