WWW.TONERDOLUM.NET

TONER DOLUM


Toner Dolum;

Bitmiş boş tonerinizin, hareketli parçalarının hepsi sökülerek özel solüsyonla temizlenip, orjinali ile aynı gramajda tozu koyularak dolum işlemi gerçekleşir.

Toner Yenileme;

Bir toner birden fazla kez doldurulabilmesi için bazı parçaların, belli dolum aralıklarında değiştirilmesi gerekmektedir. Bu parçalar drum, bıçak, pcr gibi parçalardır. Yenileme işleminde sıfır drum takılır; değişmesi gereken diğer parçalar değiştirilmek suretiyle işlem tamamlanır.

Hp C7115A TL 25,00 XEROX 106R01159 (3117) TL 25,00
Hp Q2612A TL 25,00 Samsung ML1610 TL 25,00
Canon EP-27 TL 25,00 Samsung SCX4216 TL 25,00
 
Ekoprint Toner Dolum Fiyatları için tıklayınız.
 

 

Sık Sorulan Sorular
 

- Toner Dolumu nedir?

Boş tonerleri markası ve modeli gözetilerek, uygun toner tozları koyulmak suretiyle kullanıma hazır hale getirme işlemidir.

- Toner Dolumu yazıcımı bozar mı?

Toner Tozlarının kimyaları her marka ve model için farklıdır. Bu farklılıklar gözetilerek, gerekli olan ekipman ve profesyonelce yapılırsa gönül rahatlığı ile tercih edilebilir, yazıcınıza zarar vermez.

- Toner Dolumu orjinali gibi performans verir mi?

Uygun toner tozu ve orjinal gramajında koyulduğu takdirde performans orijinal ürün gibi performans verir.

- Toner Dolumu garantili midir?

Toner dolumu yapan firmalar, kendi yapmış olduğu dolum işlemlerine %100 firma garantilerini vermektedirler, ancak dolum işlemine gelmiş tonerlerde farklı sebeplerden dolayı bazı parçalar (drum, bıçak, pcr vb.. ) deformasyona uğramış olabilmektedir, bu gibi durumlar garanti kapsamında olmaz.

 

Sitede yer alan ürünler, muadil ürünler olup, adı geçen tüm isim ve markalar ilgili firmaların tescilli ürünleridir.