WWW.TONERDOLUM.NET

NumaralI KaĞIt BasImI

Yıl sonları firmaların kullanmış olduğu numaralı defterlerini (yevmiye-kebir) sürekli form ve A4 kağıt olarak numaralama hizmeti vermekteyiz. Firmalar numaralı defterlerini istedikleri adet ve gramajlarda siparişlerini geçer, biz de en kısa sürede numaralama işlemlerini tamamlar firmalara teslimini gerçekleştiririz. Kullandığımız kağıtlar kendini kanıtlamış olan Ve-ge veya Mopak’tır.Müşterinin tercihi doğrultusunda bu markalardan birini kullanarak numaralama işlemlerini tamamlarız. Numaralama işlemlerimizi özel satır yazıcılarda yaptığımızdan hata oranı sıfırdır.Fiyat teklifimizi, sizin bizlere belirteceğiniz adet ve gramajlara göre hazırlamaktayız.

Fiyat Teklifi Alınız

yukarı çık

Kopyalama Hİzmetlerİ

Firmamız ,sizlerin ofis dışında yapılan baskı hizmetlerinizi de karşılamaktadır.Firmanızda gerek acil basılması, gerekse yüksek maliyet oluşturacağını düşündüğünüz baskıları, bizlere cd-r,dvd-r,flash bellek yada mail yolu ile ulaştırarak gerçekleştirebilirsiniz.Tarafımıza digital ortamda yollamış olduğunuz işleri en kısa sürede basıp motorlu kuryelerimizle ücretsiz olarak tarafınıza ulaştırmaktayız.Kopyalama ve baskı hizmetlerimiz kısaca aşağıdaki başlıklar gibidir;

  • A4/A3 Siyah çıkış ve baskı
  • A4/A3 Renkli çıkış ve baskı
  • Kuşe Broşür baskı
  • El ilanı
  • Poster baskı
  • Afiş baskı
  • Vinyl baskı
  • Sticker baskı
Fiyat Teklifi Alınız

yukarı çık

CIltleme

Firmamız yaptığımız kopyalama hizmetlerinin yanında ciltleme hizmetleri de sunmaktadır. Ciltleme hizmetlerimiz; plastik spiral ciltleme,tel spiral ciltleme, ısısal ciltleme, amerikan ciltleme (tezlerde kullanılan), sırtlık ciltleme, tüm boyutlarda pvc kaplama vb...Fiyat Teklifi Alınız

yukarı çık

CD/DVD ÇoĞaltIm

Firmamız cd ve dvd çoğaltım hizmetleri dışında cd-dvd üzeri sticker baskı, serigraf baskı hizmetleri de sunmaktadır. Ayrıca cd kutusu, dvd kutusu satışlarımızda bulunmaktadır. Fiyat teklifimizi sizlerin bize belirteceğiniz cd-dvd çoğaltım adedi ve baskı çeşidine göre hazırlamaktayız. Tüm bunlarla ilgili bizden fiyat teklifi isteyiniz.


Fiyat Teklifi Alınız

yukarı çık

Kaset/CD/DVD AktarIm

Her türlü kamera kasetlerinden, eski vhs ve beta video kasetlerinizden görüntülerinizi cd veya dvd formatında aktarımlarını görüntü kaybı olmadan gerçekleştirmekteyiz.
Fiyat Teklifi Alınız

yukarı çık

Sitede yer alan ürünler, muadil ürünler olup, adı geçen tüm isim ve markalar ilgili firmaların tescilli ürünleridir.